Zostań Doradcą Finansowym

966932 it knowledge - Jakub Frankiewicz - Nowoczesna EdukacjaZgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami dział szkoleń Accadia Group S.A. rozpoczął właśnie zapisy na pierwszą edycję szkoleń dla Doradców Finansowych. W trakcie półrocznego szkolenia prowadzonego techniką hybrydową (połączenie zajęć stacjonarnych i szkolenia e-learningowego) uczestnicy zapoznają się m.in. z najważniejszymi zagadnieniami dotyczącymi rynku finansowego w Polsce, elementami ekonomii, psychologii, socjologii, podstawami prawa i zasadami profesjonalnej obsługi klienta. Czyli tymi wszystkimi zagadnieniami, które są niezbędne i niezwykle pomocne w codziennej pracy Doradcy Finansowego.

Stworzony przez Accadia Group S.A. autorski program szkoleniowy skierowany jest do firm i instytucji działających na rynku usług finansowych, zainteresowanych podnoszeniem kwalifikacji zawodowych. Szkolenie pozwala także na wypełnienie ustawowego obowiązku przeszkolenia się w zakresie przeciwdziałania praniu pieniędzy i finansowania terroryzmu, problematyka z tego zakresu stanowić będzie bowiem jeden z modułów całego projektu, który dotyczy lub niebawem będzie dotyczył właścicieli firm z branży finansowej oraz ich pracowników. Proponowane szkolenie realizowane będzie przy wykorzystaniu nowoczesnych technik i narzędzi nauczania.

Szkolenie dla "Doradców finansowych" to:

 • Możliwość uzyskania kwalifikacji zawodowych w zakresie Doradca Finansowy przez Ciebie i Twoich pracowników.
 • Wypełnienie ustawowego obowiązku przeszkolenia się w zakresie przeciwdziałania praniu pieniędzy, zgodnie z wytycznymi GIIF
 • Uzyskanie wiedzy niezbędnej w codziennej pracy z klientem. Unikalny program opracowany przez interdyscyplinarny zespół specjalistów z różnych dziedzin.
 • 112 godzin zajęć dydaktycznych, w tym:
 • 96 godzin szkolenia e-learningowego ? uczysz się wtedy kiedy masz czas.
 • 16 godzin zajęć stacjonarnych.
 • 12 modułów tematycznych
 1. Etyka w Biznesie
 2. Ergonomia i higiena pracy
 3. Postępowanie nabywców
 4. Podstawy marketingu
 5. Encyklopedia prawa
 6. Podstawy psychologii
 7. Podstawy socjologii
 8. Podstawy ekonomii
 9. Finanse i elementy bankowości
 10. Elementy informatyki
 11. Rozmowa handlowa
 12. Profesjonalna obsługa klienta
 • Wsparcie merytoryczne ze strony Trenerów na każdym etapie szkolenia. Wykorzystanie elementów videoszkolenia i e-konsultacji.

Podnieś kwalifikacje zawodowe swoich pracowników. Zwiększ prestiż i zyski swojej firmy.

Więcej informacji na temat szkolenia i zapisy na naszych stronach www.szkoleniabankowe.eu oraz www.publikacje.accadia.pl

Dodaj komentarz