Darmowe szablony WooCommerce 2019

  • Post category:Blog

Szukasz szablonu do nowego sklepu WooCommerce?
Chcesz zmienić swój dotychczasowy szablon?

Jeśli tak, to sprawdź koniecznie moje subiektywne zestawienie najciekawszych darmowych szablonów do WooCommerce.

Czym kierować się przy wyborze szablonu?

  1. Sprawdź koniecznie, z którą wersją WooCommerce współpracuje szablon;
  2. Sprawdź kiedy ostatni raz szablon był aktualizowany;
  3. Sprawdź jakie możliwości oferuje wybrany szablon np. zmiana kolorystyki, układ stron;
  4. Sprawdź jakie ograniczenia posiada szablon. Niestety w niektórych przypadkach darmowe szablony będą wymagały dodatkowej pracy przy dostosowaniu, go do swoich potrzeb;
  5. Sprawdź czy szablon oferuję wersję demo do zaimportowaniu. Dzięki temu łatwiej poznać wszystkie możliwości szablonu i wygodniej na nim pracować.

A teraz zestawienie szablonów, które od razu możesz zainstalować i korzystać z ich możliwości:

estore | JakubFrankiewicz.eu - WooCoommerce dla ZawodowcóweStore

To jeden z moich ulubieńców. Znajdziesz w nim dużo przydatnych widgetów i funkcji. Posiada również ciekawy wygląd i  dobrze prezentuje się na wszystkich typach urządzeń. Spokojnie może zostać użyty do prawie wszystkich typów sklepów internetowych.

 

PetStore

PetStore | JakubFrankiewicz.eu - WooCoommerce dla ZawodowcówTo szablon idealnie nadający się dla wszelkiego typu sklepów z artykułami i akcesoriami dla zwierząt. Dzięki doinstalowywanym wraz z szablonem wtyczkom i widgetom, możesz w prosty sposób uzyskać profesjonalnie wyglądający sklep, który będzie dopasowany do Twoich potrzeb.

 

accessstore | JakubFrankiewicz.eu - WooCoommerce dla Zawodowców

AccessPress Store

To nowoczesny szablon sklepu internetowego, który w bardzo łatwy sposób można edytować i dostosować do swoich potrzeb dzięki narzędziom personalizacji. Doskonale nadaje się do wykorzystania w każdej branży.

 

Tyche

tyche | JakubFrankiewicz.eu - WooCoommerce dla ZawodowcówSzablon przeznaczony głównie dla sklepów internetowych zajmujących się sprzedażą odzieży i akcesoriów. Bardzo ciekawą opcją jest tutaj możliwość modyfikowania bannerów reklamowych bezpośrednio z poziomu narzędzi personalizacji.

 

Muscle Pharm

Muscle Pharm | JakubFrankiewicz.eu - WooCoommerce dla ZawodowcówSzablon przeznaczony przede wszystkim dla sklepów z suplementami diety, odżywkami lub lekami. Szablon wykorzystuje Cherry Framework oraz predefiniowane wtyczki i widgety. Bardzo dobrze prezentuje się na wszystkich typach urządzeń.

 

eCommerce Gem

ecommerce gem screenshot | JakubFrankiewicz.eu - WooCoommerce dla ZawodowcówKolejny szablon do uniwersalnego wykorzystania. Bardzo dobrze współpracuje z popularnymi dodatkami do WooCommerce, które za darmo pobierzesz z oficjalnego repozytorium.

 

onlineshop | JakubFrankiewicz.eu - WooCoommerce dla ZawodowcówOnlineShop

Uniwersalny szablon szeroką gamą funkcji umożliwiających spersonalizowanie jego wyglądu oraz zaawansowanymi widgetami do tworzenia rozbudowanych sklepów internetowych.

 

sparkle | JakubFrankiewicz.eu - WooCoommerce dla ZawodowcówSparkle Store

Uniwersalny szablon responsywny z dużą ilością dodatkowych widgetów, które pozwalają na stworzenie rozbudowanego sklepu internetowego. Szablon dostosowany do współpracy z wtyczkami YITH WooCommerce Wishlist i  YITH WooCommerce Quick View,

 

Emmet Lite

screenshot | JakubFrankiewicz.eu - WooCoommerce dla ZawodowcówSzablon stanowiący idealne połączenie strony firmowej i sklepu internetowego. Dzięki narzędziom personalizacji, można swobodnie modyfikować wybrane elementy strony i dostosować ją do swoich potrzeb. Szablon posiada lekki i nowoczesny design.

 

 

Zobacz również:

 

Jeśli uważasz, że jakiś szablon również powinien znaleźć się na tej liście, to daj mi znać w komentarzu do wpisu.