Jak działa zegar liczący czas w szkoleniu?

PytaniaKategoria: EdukacjaJak działa zegar liczący czas w szkoleniu?
Anonimowy zapytał 2 lata temu

Dzień dobry. Zauważyłam że czas spędzony przy rozwiązywaniu kursu jest liczony nie od momentu zalogowania się na swoje konto lecz naliczany jest z góry i jest to umowny czas jaki dostaje się za skończenie konkretnego etapu kursu. Chciałabym dostać od Pana potwierdzenie czy dobrze rozumiem jak naliczany jest czas czy może jednak się mylę, a jeśli się mylę proszę o odpowiedź (jak jest on naliczany)?

Podziel się
1 odpowiedzi
Jakub Frankiewicz Personel odpowiedział 2 lata temu

Zegar zlicza aktywny czas w szkoleniu, czyli zapoznawanie się z materiałem, a nie czas spędzony na platformie. Zegar liczy czas dla konkretnego szkolenia, a nie poszczególnych jego etapów. Ponadto wyposażony jest on w system przeciwdziałający nadużyciom np. odświeżanie strony po kilka razy w ciągu minuty czy otwieranie kilku aktywności jednocześnie. W przypadku wykonywania szkolenia niezgodnie z instrukcją mechanizm ten powoduje, że system zlicza jedynie tysięczne części sekundy.

Podziel się
Twoja odpowiedź

2 + 6 =

Latest Tweet: Jak do WordPress dodać prezentację z SlideShare? https://t.co/UyyS1OoC29 #wordpress #slideshare
8 people follow kubafrankiewicz
Twitter Pic fancykit Twitter Pic TudodamP Twitter Pic LMS_Expe Twitter Pic tomaszdo Twitter Pic KoalaRat Twitter Pic AtriumDu Twitter Pic igophoto Twitter Pic RobertMi
?