851427_coin

Puk puk. Srebro rośnie a TY śpisz?

business-graph-1415060-mStare polskie przysłowie mówi, że jedna jaskółka wiosny nie czyni. A całe stado jaskółek? To już nie nieśmiałe podpowiedzi, czy przekazywane sobie po cichu sugestie, ale prawdziwe zamieszczanie.

Wystarczy spojrzeć na nagłówki gazet, informacji w specjalistycznych portalach, forach i stronach www:  “Czas na inwestycję w srebro”,Inwestycje: A może wybrać srebro?“, “Srebro pewne jak w banku”, “Przebudzenie srebra”, “Srebro i cukier. Najlepsze inwestycje na czas kryzysu”. Wszyscy i wszędzie radzą: nie czekaj dłużej ? inwestuj w srebro. Owczy pęd ? ktoś powie. Możliwe, ale dlaczego na nim nie zarobić? Wiesz co to jest samospełniająca się przepowiednia? W skrócie, jest to termin z psychologii, który zakłada,  że jeśli ktoś mówi i wierzy,w coś mocno to, to się stanie.  E tam mnie na to nie stać. Nieprawda! Srebro przez lata nazywane było “złotem dla ubogich”. Nazwa być może obraźliwa, ale doskonale oddająca relacje pomiędzy złotem a srebrem. Srebro było i jest tańszym kruszcem.

Dlaczego warto zainwestować w  srebro? Jest kilka istotnych powodów:

  1. W ciągu ostatnich 18 miesięcy wartość srebra zwiększyła się dwukrotnie, a to dopiero początek. Inwestorzy szacują, cena skoczy z 18$ obecnie do 50 $ za uncję (31,1 grama).
  2. W dotychczasowej historii po wzroście złota (które już biło rekordy cenowe) następuje z lekkim opóźnieniem wzrost ceny.
  3. Na rynku srebra pojawiło się w ostatnich latach dużo funduszy inwestycyjnych, które wykupują go i posiadają już połowę rocznego wydobycia. Pod zastaw srebra wydają one odpowiednie certyfikaty, które odsprzedają następnie swoim klientom.
  4. Gwałtownie kończą się światowe złoża srebra (szacuje się, że wystarczy go tylko na kilkanaście lat), a trzeba pamiętać, że jest ono używane na masową skalę w przemyśle.

Nie czekaj dłużej. Drugi raz taka szansa może się nie trafić. Zacznij inwestycje z serwisem kruszce.accadia.pl

News dla: blog.accadia.pl

Podziel się