Marek Krajewski – Liczby Charona (za darmo)

bfd115a64e7e62ccb0ed40123e12bced,46,1 - Jakub Frankiewicz - Nowoczesna EdukacjaW serwisie onet.pl przeczytać można najnowsza książkę  twórcy polskich kryminałów – Marka Krajewskiego pt. "Liczby Chaarona". Cała powieść podzielona została na 30 odcinków.  

Po serii kryminałów wrocławskich, Krajewski przeniósł akcję swoich powieści do przedwojennego Lwowa. Komisarz Edward Popielski wyleciał z policji za niesubordynację i ma nadzieję na oddanie się swojej ulubionej pasji – zagadkom matematycznym. Szybko jednak, na własne życzenie, popada w kłopoty, a miastem wstrząsa seria brutalnych morderstw…

Marek Krajewski ur. 1966 – pisarz, filolog klasyczny. Przez wiele prowadził zajęcia na Uniwersytecie Wrocławskim, z których zrezygnował, aby zająć się wyłącznie pisaniem książek. Autor bestsellerowych powieści kryminalnych o Eberharcie Mocku i Edwardzie Popielskim. Zadebiutował w 1999 roku Śmiercią w Breslau. Jego powieści ukazały się w osiemnastu krajach. Laureat m.in. Paszportu "Polityki", Nagrody Wielkiego Kalibru, Nagrody Prezydenta Wrocławia.

Książka do przeczytania w: http://natropie.onet.pl


Dodaj komentarz