Jak zrobić CV w formie infografiki?

Na ciekawe stanowisko pracy średnio aplikuje od kilkudziesięciu do nawert kilkustet kandydatów. Zaużmy na chwilę,  że rekruter czyta wszystkie otrzymane CV. Oczywiście ma na to ograniczony czas oraz ograniczenia wynikające ze zwykłej, ludzkiej zdolności do przyswajania materiału. To z kolei powoduje, że na każde CV może poświęćić zaledwie kilka sekund. Na aplikacje rzecz jasna patrzy pod kątem pewnego klucza (umiejętności przydatne na oferowanym stanowiksu pracy)  i dokonuje wstepnej selekcji. Jeśli dane CV go zainteresuje to poświęca mu więcej uwagi, jeśli nie to ląduje ono na stercie dokumentów odrzuconych.

Czy jest sposób żeby zyskać kilka dodatkowych sekund, a może nawet przychylność rekrutera? Na stronie  rezumey.pl można znaleźć darmowy kreaotr CV w formie infografiki, które tak na marginesie szturmem zdobywają internet. Biorąc pod uwagę, że większość z nas jest wzrokowcami, to CV w postaci infografiki wydaje się ciekawą dla sztywnych i klasycznych CV. Pewnie pracy to nam nie zagwarantuje na 100%, ale zawsze da możliwość pokazania się w lepszym świetle na tle setek innych ofert.

W tym momencie można wybierać spośród sześciu szablonów dostępnych w języku polskim oraz angielksim, a także importować dane z Goldenline i Linkedin, a nastepnie wyeksportować je do pliku pdf, png lub zamieścić na Facbooku czy Linkedin.

rezumey pl sg screen - Jakub Frankiewicz - Nowoczesna Edukacja

Dodaj komentarz