Duże zmiany na www.publikacje.accadia.pl

971126 business headline - Jakub Frankiewicz - Nowoczesna Edukacja

Z przyjemnością informujemy, że na przełomie września i października 2010 r. udało nam się rozbudować dział  prezentacji znajdujący się w naszym serwisie o 74 niezwykłych i przydatnych prezentacji multimedialnych z różnych dziedzin (z przewagą tematów około finansowych i ekonomicznych) i wciąż poszukujemy kolejnych, ciekawych materiałów, którymi moglibyśmy się podzielić z Państwem.

Ponadto utworzyliśmy nowy dział Raportów i Analiz Accadia Group S.A. W tym momencie znajduje się tam aż 19 analiz przygotowanych przez trenerów Accadia Group. Dotyczą one problematyki rynku finansowego, płatności masowych oraz przeciwdziałania praniu pieniędzy.

Zmianie uległ także cennik dostaw książek dostępnych w naszej księgarni. Od dziś za zamówione pozycje zapłacicie Państwo mniej i macie także większą możliwość wyboru opcji dostawy. W związku z tym już teraz zapraszamy na zakupy i zapoznania się również z zebranymi przez Nas praktycznymi ebookami. W najbliższych tygodniach ich liczba będzie systematycznie rosnąć.

 

News dla: blog.accadia.pl

Dodaj komentarz