Accadia: Komunikat odnośnie ofert współpracy

970190 rss icon 2 - Jakub Frankiewicz - Nowoczesna EdukacjaMiło nam poinformować, iż do współpracy z nami przystąpił kolejny bank oferujący w profesjonalny sposób płatności masowe na rynku polskim. Wszystkim Państwu pragnącym współpracować z nami w zakresie obsługi płatności masowych przedstawiamy Millennium Bank, który zaproponował dla każdego partnera Projektu Accadia przelew w cenie 14 groszy. !!! Jesteśmy przekonani iż w tym momencie jest to oferta godna zastanowienia, szczególnie w czasie gdy liczyć się musimy z dodatkowymi kosztami wynikającymi z ustawy o Usługach Płatniczych.

Dodatkowo pragniemy zakomunikować, iż dzięki ścisłej i bardzo owocnej współpracy z Accoona Sp z o.o. w projekcie AMOLA SYSTEM, otrzymaliśmy gwarancję, iż każdy kto rozpocznie współpracę z Millenium Bank do końca stycznia 2012 w ramach opłaty za korzystanie z AMOLA SYSTEM otrzyma możliwość bezpłatnej, jednorazowej analizy przelewów archiwalnych. Oznacza to iż nawet przystępując do Projektu AMOLA SYSTEM w zakresie analizy w styczniu 2012 będziemy mogli przeanalizować WSZYSTKIE transakcje które zrealizowaliśmy do tej pory w całej historii naszej pracy jako punktu kasowego.

Dodatkowo informujemy, iż dla wszystkich współpracujących z nami podmiotów przygotowaliśmy wymagane ustawą szkolenie w zakresie przeciwdziałania praniu pieniędzy. Kto z Państwa jeszcze nie zrealizował jego programu prosimy o kontakt z działem marketingu pod numerem telefonu 17 850 74 24 . W celu uzyskania dostępu do wymaganego prawem szkolenia.

Zapraszamy także do zapoznania się ze szczegółami przygotowanych dla Państwa ofert współpracy:

Źródło: blog.accadia.pl

Dodaj komentarz