powerpoint-templates-s

Profesjonalne szablony prezentacji za darmo!

Profesjonalne szablony prezentacji za darmo! powerpoint templates s

Jeżeli musisz szybko przygotować prezentcję multimedialną, to najłatwiej będzie skorzystać z narzędzi oferowanych przez pakiet MS Office. Niestety gotowe szablony prezentacji dostarczane przez Office nie są zbyt zachwycające. Powiedzmy, że nadają się one jedynie do drobnych projektów, ale nie znajdą zastosowania przy prezentacjach np. biznesowych. W takim przypadku konieczne będzie poszukania jakiejś alternatywy. Opcji wyboru może być co najmniej kilka:

  1. Można wykonać taki szablon samodzielnie. Ciekawe efekty uzyskamy również bez znajomości programów graficznych. Wystarczy pomysł i trochę samozaparcia.
  2. Wykonanie szablonu można zlecić profesjonalnemu grafikowi, ale to z kolei wiąże się z mniejszymi lub większymi kosztami.
  3. Trzecia opcja to znalezienie w sieci darmowego szablonu. Wadą tej metody jest konieczność poświecenia czasu na znalezienie właściwego projektu. Mówiąc szczerze to nawet mnóstwo czasu. W Interencie jest bowiem bezliku stron oferujących takie szablony. Jedne szblony będą bardzo proste (czyt. toporne), inne naprawdę bardzo profesjonalne. Po prostu co kto lubi.

Ja osobiście postawiłem na opcję trzecią i z dostępnych stron internetowych, wybrałem sobie trzy adresy, z których regularnie korzystam i pobieram gotowe szablony ppt. Myślę, że Tobie też się spodobają: